Aktualności

Dzień otwarty w KIMiA

Dodano 2011-05-19 o godzinie 15:14:19, autor Rafał Lech
We wtorek 24 maja 2011 roku odbędzie się dzień otwarty w Katedrze Inżynierii Mikrofalowej i Antenowej związany z wyborem strumienia/profilu/specjalności Inżynieria Komunikacji Bezprzewodowej.
W miłej atmosferze pracownicy Centrum Doskonałości WiComm realizujący na co dzień zaawansowane projekty komercyjne zaprezentują, co kryje się pod hasłem Inżynieria Komunikacji Bezprzewodowej (Wireless Communication Engineering). Przy pysznej kawie i ciastkach w miłej atmosferze będą Państwo mieli okazję zapoznać się z ofertą profilu/specjalności IKB, a także poznać w jaki sposób tworzy się obecnie systemy bezprzewodowe i jakie w związku z tym kompetencje są wymagane od inżynierów tworzących systemy i urządzenia bezprzewodowe.

Przewidywane są 4 cykle prezentacji rozpoczynające się o 10:00, 11:00, 12:00 oraz 13:00. Start - sala seminaryjna EA707.

W ramach każdego cyklu przedstawiona zostanie krótka prezentacja a zaraz po niej odbędzie się część demonstracyjna obejmująca zarówno działające systemy wdrożone do produkcji przy współpracy z CD WiComm oraz ciekawe aspekty (działające układy) związane z technologiami:
RFID, ZigBee, systemy M2M, sieci sensorów bezprzewodowych i inne.

Osoby zainteresowane, którymś z wymienionych wyżej terminów proszone są o zgłoszenie/potwierdzenie swojego uczestnictwa drogą mailową (z powodów organizacyjnych grupy mogą liczyć max. 15 osób). Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nr. telefonu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku zorganizowanej grupy studentów możliwe jest przeprowadzenie prezentacji poza ww terminem. W takim wypadku prosimy o kontakt z organizatorem Dni Otwartych KIMiA - dr inż. Łukaszem Kulasem.
© 2004-2006 Katedra Inżynierii Mikrofalowej i Antenowej Politechniki Gdańskiej